Özgeçmiş

Asst. Prof. Dr. Mert Ersan

Asst. Prof. Dr. Mert Ersan, 11 Ağustos’ta İzmir’de doğdu. İlköğretimini İzmir’de, lise öğrenimini ise Aydın Fen Lisesi’nde tamamladı. Üniversite sınavında Türkiye derecesiyle Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü kazandı ve 2014 yılında tıp fakültesinden mezun oldu. Mezuniyet sonrasında İzmir Kiraz Devlet Hastanesi’nde 10 ay boyunca acil servis doktoru olarak görev yaptı. Ağustos 2015’te Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya hak kazandı. Burada geçirdiği 6 seneye yakın sürenin ardından 19.03.2021’de “Taurinin Sıçanlarda Aksiyel ve Random Paternli Fleplerde Flep Perfüzyonu ve Yaşayabilirliği Üzerine Etkisi” teziyle birlikte plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı olmaya hak kazandı. Uzmanlık sonrası, 2 yıl boyunca Yozgat Şehir Hastanesi’nde plastik cerrahi uzmanı olarak çalışarak mecburi hizmetini tamamladı.

Asst. Prof. Dr. Mert Ersan, 2020 ve 2021 yıllarında girdiği European Board Of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavlarını kazanarak 13 Kasım 2021 tarihinde FEBOPRAS (Fellow of the European Board Of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) ünvanını aldı. 2021 yılında International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) tarafından düzenlenen fellowship programına katılmaya hak kazandı. 2022 yılında Hollanda’da Dr. Jacques van der Meulen ve Dr. Jeroen Stevens’la beraber burun estetiği, göz çevresi estetiği, yüz estetiği, meme estetiği, yağ enjeksiyonları, kök hücre tedavisi ve vücut şekillendirme operasyonlarına aktif olarak katılarak estetik cerrahi üzerine eğitimler aldı.  

Asst. Prof. Dr. Mert Ersan, the International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), the Rhinoplasty Society of Europe (RSE), Türkiye Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD) üyesi olup ileri derecede İngilizce bilmektedir.

Asst. Prof. Dr. Mert Ersan, Yeditepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Doktor Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

 

IMG_0042 (1)
Testimonials

Danışanlar Asst. Prof. Dr. Mert Ersan Hakkında Ne Söylüyorlar?

Size güvenerek en doğru kararı verdim.Ellerinize emeğinize sağlık.Ufak dokunuşlarınızla hayatımızı güzelleştirdiğiniz için çok şanslıyız.Ne kadar teşekkür etsem az❤❤@dr.mertersan

Rumeysa Boğazköy
rumeybgzky

memnuniyetim daha bantlar çıkmadan profil fotoğrafı yapmamdan belli oluyordur  @dr.mertersan

Rümeysa
o1rumeyysa

O kadar doğal ki kesinlikle bi tarziniz, farkiniz var @op.dr.mertersan hocam 🙂

Sevda Selahattin Demircan
sevdabdemircann

@op.dr.mertersan ezberleri bozmaya gelmiş tartışılması mümkün olmayan buralarda görebileceğimizin en iyisi nokta

Emrah Seyhan
emrhseyhan

Sanatçının perspektifinden estetik tabularını yıkan natüralist yaklaşım ile fonksiyonelliğin ahenkle yansımasını görmekteyiz.

Fatma Önalan
fonln

@opdrmertersan hünerli eller,güler yüz muhteşem sonuçlar

Sema Yalman Cansever
semacansever

Hocam emeginize ve ellerinize saglik. Cok dogal ve muhtesem olmus. Tebrikler.

Sirilla
__sirilla__

Gerçekten çok doğal bir o kadar da güzel . Becerinize , emeğinize , bilginize , bakış açınıza sağlık ….

Sara Yurik
sarayurik

Hocam siz harikasınız. Beceriklisiniz Gülen yüzünü ile başarınız birleşince ortaya güzel başarılı sonuçlar çıkıyor. Ellerinize sağlık

Havva Söğütoğlu
havvasogutoglu2019
.
.
.
.
.
.